Wakacje 2024 zbliżają się wielkimi krokami! Zachęcamy dzieci i rodziców mieszkających w Łodzi do zapisów na półkolonie, które organizujemy w naszej szkole muzycznej. Teraz jest wyjątkowa okazja, bo można skorzystać z promocyjnej ceny naszych półkolonii!

Dlaczego warto wziąć udział w naszych półkoloniach? Bo nasze półkolonie to:

• doskonała zabawa dla dzieci – ciekawe i urozmaicone zajęcia muzyczne dla dzieci oraz inne zabawy, także na świeżym powietrzu!
  • nasze półkolonie dają możliwość nauczenia się podstaw gry na instrumentach muzycznych. A jak ważna i jak wiele daje dzieciom umiejętność gry na instrumentach muzycznych możesz przeczytać tutaj.
  • wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i rodziców jest kończący każdy turnus koncert z udziałem wszystkich uczestników warsztatów.

Teraz możecie skorzystać z wyjątkowej promocyjnej ceny za nasze półkolonie.

Warsztaty odbywają się w formie tygodniowych turnusów (poniedziałek – piątek) w terminach od 8 lipca do 16 sierpnia 2024 w Szkole Muzycznej Yamaha przy ul. Milionowej 55 w Łodzi.

Na nasze półkolonie zapiszesz się na tej stronie!