Półkolonie Łódź 2024

Zarezerwuj miejsce na półkoloniach – wakacje 2024!

 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 13 lat na jedyne w swoim rodzaju warsztaty muzyczne w Łodzi! W trakcie trwających 5 dni wyjątkowych półkolonii Twoje dziecko rozpocznie swoją wyjątkową przygodę z muzyką! W programie zajęć znajdują się, między innymi, gra na gitarze, keyboardzie i zajęcia ze śpiewu. Wszystko to pod okiem doskonałych nauczycieli naszej szkoły.

Półkolonie letnie odbywać się będą przy ul. Milionowej 55 w Łodzi

 

W programie naszych półkolonii:

 • podstawy gry na gitarze
 • podstawy gry na pianinie/keyboardzie
 • spróbuje swoich sił w zajęciach śpiewu

A na zakończenie półkolonii odbędzie się koncert z udziałem wszystkich uczestników warsztatów, którzy otrzymają pamiątkowy dyplom.

Zajęcia muzyczne w małych kameralnych grupach – do 6 osób w grupie, prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli naszej szkoły, którzy są profesjonalistami w swoich dziedzinach. Uczestnicy półkolonii mają zapewnione instrumenty oraz materiały nutowe.

Więcej o zajęciach na naszych półkoloniach:

Gra na pianinie / keyboardzie – Uczestnicy półkolonii poznają podstawy gry na pianinie/keyboardzie. W trakcie kursu nauka pierwszych, podstawowych nut i prostych utworków na dwie ręce!

Zajęcia śpiewu – śpiewamy przeboje, te stare i te nowe!

Nauka gry na gitarze – uczestnicy naszych półkolonii w Łodzi poznają podstawy gry na gitarze. W trakcie warsztatów dziecko nauczy się podstawowych nut i akordów, grając zarówno piosenki z książki, jak i wybrany przez samych uczestników utwór rozrywkowy!

DO WAKACJI 2024 POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Półkolonie Łódź

Dodatkowe atrakcje w trakcie półkolonii:

1. Wycieczki do Palmiarni, Muzeum Kinematografii i Muzeum Herbsta

2. Warsztaty z tworzenia kolorowych i błyszczących slimów oraz warsztaty z balonowymi zwierzątkami

3. Szaleństwo podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu!

4. Największa atrakcja półkolonii – profesjonalny koncert na zakończenie każdego turnusu!

półkolonie

Domowe obiady!

Uczestnicy naszych półkolonii muzycznych mają zagwarantowane pyszne i zdrowe posiłki w formie cateringu z Restauracyjki Rodzinnej. Zapewniamy świeże produkty, pyszny obiad składający się z dwóch dań i różnorodne menu. Dodatkowo napoje i słodki podwieczorek!

 

 

Kameralne grupy, indywidualne podejście do każdego dziecka!

Najważniejsza część programu naszych półkolonii artystycznych zajmują fascynujące kursy muzyczne przeznaczone przede wszystkim dla osób początkujących.

Kursy na naszych półkoloniach prowadzone są według sprawdzonej koncepcji YAMAHA.

W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki gry na gitarze, keyboardzie oraz mają okazję wzięcia udziału w kursie wokalu.

Zajęcia muzyczne prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli naszej szkoły, którzy są profesjonalistami w swoich dziedzinach.

Uczestnicy półkolonii mają zapewnione instrumenty oraz materiały nutowe.

Oprócz kursów muzycznych nasze półkolonie wzbogacone są o gry i zabawy na świeżym powietrzu i wycieczki m.in. do palmiarni, muzeum kinematografii i muzeum Herbsta. Odbędą się również warsztaty z robienia slimów oraz balonowych zwierzątek. Uczestnikom półkolonii zapewniamy opiekę oraz wyżywienie w postaci ulubionych posiłków w ramach dwudaniowego obiadu oraz słodkiego podwieczorku.

Półkolonie kończy niezwykła, zarówno dla dzieci jak i rodziców, atrakcja, jaką jest koncert dla rodziców. Występ przed rodzicami jest nie tylko sprawdzianem nabytych umiejętności muzycznych uczestników i możliwością pokazania najbliższym nabytych umiejętności, ale przede wszystkim doskonałą zabawą, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Koszt półkolonii w Łodzi: DO 3 CZERWCA PROMOCJA – 750 ZŁ / TURNUS

 

Zapisy i pytania:
Tel. 53-53-52-320
e-mail: info@yamaha-lodz.pl

 

Turnusy półkolonii muzycznych 2024

Półkolonie letnie w Łodzi w roku 2024 odbędą się w następujących terminach:

 • 8-12 lipiec
 • 15-19 lipiec (brak miejsc)
 • 22-26 lipiec
 • 5-9 sierpień
 • 12-16 sierpień

Wiek uczestników to 6-13 lat.

Godziny, w których będą odbywały się warsztaty to 7.45 – 16.15.

Formularz kontaktowy

.

12 + 14 =

Półkolonie w Łodzi – Galeria zdjęć

PÓŁKOLONIE ŁÓDŹ – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Gdzie odbywają się półkolonie letnie

Półkolonie letnie organizowane są przez Szkołę Muzyczną Yamaha w Łodzi zawsze w lipcu i sierpniu przy ul. Milionowej 55 w Łodzi (obok Ordom-u). Dokładne terminy turnusów półkolonii oraz program zajęć pojawia się na naszej stronie na kilka tygodni przed rozpoczęciem zajęć.

Gdzie odbywają się półkolonie zimowe?

Półkolonie zimowe odbywają się w czasie zimowych ferii szkolnych (w styczniu-lutym) w Szkole Muzycznej Yamaha przy ul. Ćwiklińskiej w Łodzi (Widzew).

Czy uczestnicy półkolonii muszą posiadać umiejętności gry na instrumentach?

Na nasze półkolonie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, także te, które dotąd nie miały możliwości zaznajomienia się z instrumentami muzycznymi. Półkolonie to zwłaszcza dla takich dzieci doskonały czas na stawiania pierwszych muzycznych kroków pod okiem doskonałych pedagogów.

Ile kosztuje udział w półkoloniach 2024?

Całkowity koszt turnusu wynosi 750 zł. Nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów ani dopłat. W ramach opłaty za turnus dzieci otrzymują opiekę doświadczonych nauczycieli oraz wyżywienie (obiad i podwieczorek).

Czy uczestnicy muszą posiadać własne instrumenty?

Dzieci uczestniczące w półkoloniach nie muszą posiadać własnych instrumentów. Wszyscy uczestnicy półkolonii mają zapewnione instrumenty oraz materiały nutowe. Mamy nadzieję, że udział w naszych warsztatach będzie dla uczestniczących w nich młodych muzyków impulsem do rozpoczęcia poważniejszej przygody z muzyką.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych półkoloniach?

Jest wiele powodów dla których warto wziąć udział w naszych półkoloniach muzycznych.

 • Półkolonie muzyczne to wspaniała okazja do połączenia zabawy z nauką, pozwalając dzieciom poznać nowe instrumenty muzyczne i nauczyć się podstaw gry na tych instrumentach
 • W trakcie półkoloni dzieci mogą rozwijać swoje pasje muzyczne
 • Półkolonie muzyczne są doskonałym sposobem nauki współpracy z innymi w celu osiągnięcia wspólnego celu. To doskonała szkoła, która przyda się w dorosłym życiu
 • Intensywne lekcje muzyki w ramach półkolonii mogą uczyć dzieci wielu różnych umiejętności i umiejętności twórczych, których okazja rzadko się zdarza
 • Udział w półkoloniach muzycznych może stać się dla dzieci źródłem pasji i hobby, które mogą trwać w życiu dorosłym
 • Organizowane przez nas półkolonie to doskonała zabawa dla uczestniczących w nich dzieci!