Dla dzieci od 18 miesiąca do 4 lat – zajęcia muzyczne – Szkraby i Muzyka

„Szkraby i Muzyka” to rewelacyjny program muzyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 18-tego miesiąca do 4 roku życia.

Zajęcia edukacyjne dla dzieci łączą elementy muzyki, rytmiki, logopedii oraz plastyki, a autorski program jest efektem wieloletnich doświadczeń sieci Szkół Muzycznych Yamaha.

Maluchy uczestniczą w zajęciach muzycznych wraz z rodzicami. Podczas zajęć dzieci śpiewają poznane piosenki, wykonują proste ruchy taneczne, poprzez zabawę poznają nazwy nut, różne rytmy, grają na instrumentach perkusyjnych. Program urozmaicają ciekawe prace plastyczne nawiązujące do tematu zajęć oraz przykłady muzyki klasycznej wykorzystywane do stworzenia prostej choreografii.

,,Szkraby i muzyka” to program, który nie tylko wprowadza dziecko w świat muzyki i przygotowuje je do dalszej edukacji muzycznej, ale także jest wspaniałą okazją do rozwijania różnych zainteresowań, kontaktu z rówieśnikami oraz wspólnej zabawy.

Dzieci od 18 miesiąca do 4 lat

Zajęcia 1 x w tygodniu po 45 minut
Książeczki z CD