W związku z rozwojem naszej szkoły od roku szkolnego 2020/21 poszukujemy osób do prowadzenia niżej wymienionych programów. Jeśli jesteś osobą po 2 st. PSM, otwartą na różne style muzyczne, kreatywną, energiczną, punktualną, lubiącą uczyć, to ta praca jest dla Ciebie.

Programy :
1. Szkraby i Muzyka – dzieci od 2 do 4 lat- zajęcia grupowe
2. Nauka gry na pianinie/keyboardzie – dzieci od 4,5 roku życia – nauka gry od podstaw – zajęcia grupowe
3. Nauka gry na gitarze – dzieci od 8 lat- nauka gry od podstaw- zajęcia grupowe
4. Nauka gry na flecie – dzieci od 8 lat – nauka gry od podstaw- zajęcia grupowe lub indywidualne
5. Nauka gry na skrzypcach – dzieci od 7 lat – nauka gry od podstaw- zajęcia grupowe lub indywidualne

Praca popołudniami ( od 16 do 20-21 ) w wybrane dni tygodnia przy ul. Milionowej lub Ćwiklińskiej. Oferujemy pełne wsparcie metodyczne, szkolenia wstępne (nie musisz mieć dużego doświadczenia w uczeniu ) oraz kursy doszkalające. Dobre wynagrodzenie, którego wysokość zależy tylko od Ciebie. Po roku pracy wysokość Twojej pensji może wynieść np. 2 x w tyg. po 5 godzin = 2000 zł. Praca również dla studentów.
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: biuro@yamaha-lodz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W swoim CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000 oraz zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”