Nauka gry na pianinie / keyboardzie

Nauka gry pianino / keyboard – dla dzieci od 6 do 8 lat

Jeśli Wasza pociecha ma od 5,5 do 8 lat na pewno z chęcią będzie uczęszczać na zajęcia Fun Key Keyboard! Program ten jest połączeniem nauki gry na pianinie/keyboardzie z przeróżnymi zabawami muzycznymi, które mają za zadanie rozwijać słuch muzyczny dzieci. Uczniowie już od początku nauki poznają podstawowe dźwięki, dzięki którym po kilku pierwszych lekcjach potrafią zagrać proste utworki. Fun Key Keyboard, czyli nauka gry na keyboardzie, to zajęcia grupowe, ponieważ w tym wieku dzieci będąc w grupie rówieśników aktywniej uczestniczą w zajęciach, motywują się wzajemnie, dzięki czemu osiągają lepsze efekty w grze na keyboardzie. Lekcje keyboardu prowadzone są metodą YAMAHA – Pani prowadząca zajęcia jest przeszkolona w centrali YAMAHA, pracuje w zawodzie od kilku lat, ma przyjazne podejście do dzieci, a rodzice dotychczasowych uczniów nie szczędzą jej pochwał. Podczas naszych zajęć keyboardowych wykorzystujemy podręczniki YAMAHA wraz z płytami CD, nagrane na nich profesjonalne podkłady są dużą podporą i urozmaiceniem dla samodzielnego powtarzania utworów w domu. Kontynuacją Fun Key Keyboard jest program dla dzieci powyżej 8 lat- Fun Keyboard.

Dla dzieci od 6 do 8 lat.
Zajęcia 1 x w tygodniu po 55 minut.
Podręcznik z CD

Nauka gry pianino / keyboard – dla dzieci od 8 lat, młodzieży i dorosłych

Zapraszamy Was do nauki gry na keyboardzie! Program Fun Keyboard jest przeznaczony dla dzieci powyżej lat 8, młodzieży, a nawet dorosłych.

Celem zajęć jest przede wszystkim nauka gry na keyboardzie, stopniowe poznawanie zapisu nutowego, rozwijanie słuchu muzycznego, a w przypadku młodszych uczniów także przeróżne zabawy umuzykalniające.

Dla dzieci zajęcia te są prowadzone grupowo, ponieważ młodsi uczniowie w grupie rówieśników aktywniej biorą udział w lekcji, co przekłada się na lepsze wyniki w nauce. Dla osób dorosłych zaplanowaliśmy zajęcia w niewielkich grupkach (2-osobowych) lub lekcje indywidualne.

Uczestnicy programu Fun Keyboard już od początku nauki poznają podstawowe dźwięki, dzięki którym po kilku pierwszych lekcjach potrafią zagrać proste piosenki na 2 ręce.

Lekcje keyboardu prowadzone są metodą YAMAHA – panie nauczycielki prowadzące zajęcia są przeszkolone w centrali YAMAHA, posiadają doświadczenie pedagogiczne w nauczaniu zarówno osób młodszych, jak i dorosłych, a przez rodziców naszych uczniów są świetnie oceniane.

Podczas zajęć keyboardowych wykorzystujemy podręcznik wraz z płytą YAMAHA, w którym każdy znajdzie coś dla siebie – wiele znanych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej czy tradycyjne melodie z różnych zakątków świata. Na płycie CD nagrane są profesjonalne podkłady, które będą dużą podporą i urozmaiceniem dla samodzielnego ćwiczenia utworów na pianinie/keyboardzie w domu.

Dla osób od 8 lat.
Zajęcia 1 x w tygodniu po 55 minut.
Podręcznik z CD