Nauka gry na skrzypcach

Twoje dziecko pragnie nauczyć się grać na skrzypcach? A może Twoim marzeniem jest ten szlachetny instrument o pięknym brzmieniu?

Nie wahaj się, spróbuj swoich sił podczas lekcji próbnej gry na skrzypcach w naszej szkole.

Niezwykle utalentowana i sympatyczna nauczycielka z pewnością zarazi Cię swoją pasją do tego instrumentu! Nauka gry na skrzypcach stanie się dla Ciebie przyjemnością dzięki bezstresowej, twórczej atmosferze oraz efektywnej, wypracowanej na przestrzeni lat metodyce nauczania Yamaha.

– Zajęcia indywidualne
– Dzieci od 7 lat, młodzież oraz osoby dorosłe
– Lekcje 1 x w tygodniu po 55 minut

 

NAUKA GRY NA SKRZYPCACH ŁÓDŹ – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Gdzie odbywają się zajęcia z nauki gry na skrzypcach?

Zajęcia z nauki gry na skrzypcach organizowane są przez Szkołę Muzyczną Yamaha w Łodzi odbywają się przy ul. Milionowej 55 w Łodzi (obok Ordom-u) oraz przy ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 22 na łódzkim Widzewie

Czy jestem zbyt stary/młody na naukę gry na skrzypcach?

Nie ma ograniczeń wiekowych w nauce gry na skrzypcach! W naszej szkole przyjmujemy uczniów w każdym wieku, począwszy od dzieci, aż po osoby starsze. Wszyscy są mile widziani, ponieważ muzyka nie zna granic wiekowych.

Czy muszę posiadać własne skrzypce na początek nauki?

Nie, nie musisz mieć własnych skrzypiec, aby rozpocząć naukę. W naszej szkole mamy do dyspozycji uczniów różne instrumenty muzyczne. Jednakże, jeśli preferujesz, możesz również przynieść własny instrument.

Czy w naszej szkole organizowane są wydarzenia lub koncerty dla uczniów?

Tak, organizujemy regularnie wydarzenia, koncerty, w których nasi uczniowie mają okazję zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością. Występy są dobrowolne, ale stanowią świetną okazję do zdobycia scenicznej pewności siebie i doświadczenia.

Nasza szkoła to miejsce, gdzie każdy może odkryć swoją pasję do muzyki i rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i inspirującej atmosferze.