Jeśli interesuje Cię muzyka i chcesz mieć wspaniałe wakacje, a przy okazji doskonalić swoje umiejętności, to półkolonie muzyczne są idealnym rozwiązaniem. Możesz poznać nowe techniki i instrumenty oraz nauczyć się wielu ciekawych rzeczy. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w wakacje.

Informujemy, że trwają zapisy na organizowane w naszej szkole muzycznej półkolonie. Półkolonie muzyczne to świetna okazja do poznania tajników muzyki, a także doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Jeśli myślisz o tym, by rozwinąć swoje umiejętności muzyczne lub po prostu przeżyć wyjątkowe wakacje, to jesteś we właściwym miejscu! Zapisz swoje dziecko już dziś. Tym bardziej warto to zrobić teraz, że przez najbliższy miesiąc można skorzystać z wyjątkowej promocyjnej ceny!

Zobacz więcej: Półkolonie w Łodzi

Półkolonie muzyczne oferują różnorodne zajęcia i atrakcje dla uczestników w wieku od 6 do 13 lat. Każdy dzień będzie pełen wrażeń i poznawania nowych rzeczy, a także zabawy z rówieśnikami. Kadra pedagogiczna to wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomogą w rozwijaniu Twoich umiejętności muzycznych i w tworzeniu wspaniałych wspomnień. Doświadczeni muzycy i instruktorzy będą czuwać nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem dzieci.