Śpiew to zdrowie – dowodzi profesor Graham Welch z Uniwersytetu w Londynie.

Według profesora Grahama Welcha z University of London śpiew wpływa korzystnie na nasze zdrowie fizyczne, psychiczne oraz system emocjonalny. W czasie śpiewania wydziela się tzw. hormon szczęścia, czyli dopamina, a jednocześnie znacznie obniża się poziom stresu. Natomiast  Barbara Dinsdale z Heart Research UK , ośrodka promującego zdrowy tryb życia, uważa śpiewanie za formę aerobiku, bezpiecznego ćwiczenia poprawiającego kondycję serca i mającego jednocześnie zbawienny wpływ na cały organizm.

Zapisz się na lekcje śpiewu – wokalu w Szkole Muzycznej Yamaha w Łodzi już dziś.

Sprawdź naszą ofertę – Lekcje śpiewu Łódź

Na śpiewanie nigdy nie jest za późno i prawie nigdy nie jest za wcześnie. Zachęcamy dorosłych i dzieci do wzięcia udziału w profesjonalnych lekcjach śpiewu w naszej szkole muzycznej w Łodzi.

– – – – – – –
Źródło: https://wiadomosci.onet.pl/nauka/naukowcy-odkryli-latwy-sposob-na-zdrowe-zycie/1xhye