W związku z pytaniami, które do nas kierujecie informujemy, że aktualnie w naszych szkołach nadal prowadzimy zajęcia stacjonarne. Jeśli jednak Wasze dzieci nie mogą być obecne na zajęciach stacjonarnych (np. z powodu kwarantanny/izolacji/choroby) przygotowaliśmy dla Was kilka rozwiązań:

1. Odrobienie zajęć w innej grupie – jest to najbardziej komfortowe rozwiązanie zarówno dla naszych nauczycieli, jak i uczniów. Dotyczy wszystkich programów.
  2. Jeśli nie wchodzi w grę odrobienie zajęć stacjonarnie proponujemy:

a) W programie keyboard / pianino – sfilmowanie lekcji, umieszczenie jej na serwisie YouTube i wysłanie Państwu w mailu link do filmu.

W tej opcji dodatkowo potrzebna jest interakcja z Państwem, polegająca na sfilmowaniu dziecka i przesłaniu pliku z nagraniem do nas, do oceny przez nauczyciela.

Pliki najłatwiej można przesłać za pomocą strony WeTransfer.com lub Google Drive. Dla zainteresowanych instrukcję do obsługi umieszczania plików na WeTransfer.com prześlemy w mailu.

b) W programach gitara / śpiew / skrzypce – uczestniczenie dziecka w zajęciach stacjonarnych jego grupy poprzez komunikator internetowy Skype.

Potrzebny nam będzie login Skype, opis wyglądu awatara oraz numer LIVE przesłany wcześniej w mailu na nasz adres info@yamaha-lodz.pl

Bardzo prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o absencji dziecka, ponieważ nasi nauczyciele muszą odpowiednio wcześniej przygotować się do przeprowadzenia takich zajęć.

W przypadku wejścia w życie nowych obostrzeń oczywiście skontaktujemy się z Państwem.

Pozdrawiamy Was ciepło!