Ferie zimowe w tym roku szkolnym w województwie łódzkim odbywać się będą w terminie 29 stycznia – 11 lutego 2024. Chociaż do zimowej przerwy szkolnej zostało jeszcze sporo czasu, to warto już teraz pomyśleć o tym, jakie atrakcje zaproponują łódzcy rodzice swoim pociechom.

Jak co roku, także w 2024 roku, nasza szkoła muzyczna w Łodzi zaprasza na półkolonie zimowe. Jak zawsze, oferowane przez nas półkolonie gwarantują dzieciom i młodzieży spędzenie ferii zimowych w wyjątkowy sposób, łącząc wspaniałą zabawę, możliwość zawarcia nowych znajomości, a także zdobycie podstawowych umiejętności gry na instrumentach muzycznych.

W trakcie półkolonii dzieci poznają tajniki gry na pianinie i keyboardzie, uczą się grać na gitarze, a także uczestniczą w zajęciach śpiewu. Uczestnicy półkolonii mają zagwarantowane także pyszne i zdrowe posiłki w formie cateringu, a także uczestniczą w grach i zabawach. Półkolonie kończy wyjątkowa atrakcja, jaką jest koncert dla rodziców, który jest wspaniałym przeżyciem zarówno dla młodych artystów jak i ich rodziców.

Nauka gry na gitarze – uczestnicy poznają podstawy gry na gitarze. W trakcie warsztatów dziecko nauczy się podstawowych nut i akordów, grając zarówno piosenki z książki, jak i wybrany przez samych uczestników utwór rozrywkowy!

Dodatkowe warsztaty:

tworzenie i rozbijanie piniat
robienie slimów w kilku wersjach
nauka modelowania balonów.

Więcej informacji na temat naszych półkolonii znajdziecie na stronie: Półkolonie Łódź