Półkolonie w Łodzi

Zajęcia odbywać się będą przy ul. Milionowej 55.

Dzieci i młodzież w wieku od 7 do 13 lat zapraszamy na jedyne w swoim rodzaju półkolonie muzyczne w Łodzi! W trakcie trwających 5 dni półkolonii Twoje dziecko pozna:

• podstawy gry na gitarze
  • podstawy gry na pianinie/keyboardzie
  • spróbuje swoich sił w zajęciach śpiewu

A na zakończenie półkolonii odbędzie się koncert z udziałem wszystkich uczestników warsztatów

Zajęcia na naszych półkoloniach:

Gra na pianinie / keyboardzie – Uczestnicy półkolonii poznają podstawy gry na pianinie/keyboardzie. W trakcie kursu nauka pierwszych, podstawowych nut i prostych utworków na dwie ręce!

Zajęcia śpiewu – śpiewamy przeboje, te stare i te nowe!

Nauka gry na gitarze – uczestnicy poznają podstawy gry na gitarze. W trakcie warsztatów dziecko nauczy się podstawowych nut i akordów, grając zarówno piosenki z książki, jak i wybrany przez samych uczestników utwór rozrywkowy!

Domowe obiady!

Uczestnicy naszych półkolonii muzycznych mają zagwarantowane pyszne i zdrowe posiłki w restauracji „Pierogarnia Palce Lizać!”. Zapewniamy świeże produkty, pyszny obiad składający się z dwóch dań i różnorodne menu. Dodatkowo napoje i słodki podwieczorek!

Kameralne grupy, indywidualne podejście do każdego dziecka!

Najważniejsza część programu naszych półkolonii artystycznych zajmują fascynujące kursy muzyczne przeznaczone przede wszystkim dla osób początkujących. Kursy na naszych półkoloniach prowadzone są według sprawdzonej koncepcji YAMAHA. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tajniki gry na gitarze, keyboardzie oraz mają okazję wzięcia udziału w kursie wokalu. Zajęcia muzyczne prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli naszej szkoły, którzy są profesjonalistami w swoich dziedzinach. Uczestnicy półkolonii mają zapewnione instrumenty oraz materiały nutowe.

Oprócz kursów muzycznych nasze półkolonie wzbogacone są o gry i zabawy na świeżym powietrzu. Uczestnikom półkolonii zapewniamy opiekę oraz wyżywienie w postaci ulubionych posiłków w ramach dwudaniowego obiadu w pobliskiej restauracji, świeżych owoców i słodkiego podwieczorku.

Półkolonie kończy niezwykła, zarówno dla dzieci jak i rodziców, atrakcja, jaką jest koncert dla rodziców. Występ przed rodzicami jest nie tylko sprawdzianem nabytych umiejętności muzycznych uczestników i możliwością pokazania najbliższym nabytych umiejętności, ale przede wszystkim doskonałą zabawą, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Koszt turnusu – 465 zł.
– dla rodzeństwa – zniżka 10% na drugie dziecko
– kolejny turnus – 10 % zniżki
– zniżki nie łączą się

Zapisy i pytania:
Tel. 53-53-52-320
e-mail: info@yamaha-lodz.pl

Turnusy półkolonii muzycznych 2019

Półkolonie muzyczne w Łodzi w roku 2019 odbędą się w następujących terminach:

• 01-05.07
  • 08-12.07
  • 15-19.07
  • 22-26.07
  • 29.07 – 02.08
  • 05-09.08
  • 12-16.08 (oprócz 15.08 – święto)

Wiek uczestników to 7-13 lat.

Godziny, w których będą odbywały się warsztaty to 8.00-16.00.

Zajęcia będą odbywać się przy ul. Milionowej 55 w Szkole Muzycznej YAMAHA w Łodzi.

.