O NAS

Zapraszamy do naszych szkół dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, które kochają muzykę i pragną nauczyć się grać na instrumencie lub uczestniczyć w lekcjach śpiewu!

Zajęcia prowadzimy przy ul. Milionowej 55 (Zarzew) i przy ul. Ćwiklińskiej 22 (Widzew).

Zajęcia muzyczne, które odbywają się w naszej szkole, to solidna nauka podstaw gry na instrumencie lub technik wokalnych połączona z podstawową nauką nut oraz terminów muzycznych.

Nauka gry na instrumentach oraz lekcje śpiewu odbywają się w kameralnych grupach, w których uczestnicy są w podobnym wieku oraz o zbliżonych umiejętnościach, a doświadczeni nauczyciele dbają o przyjazną i pozbawioną stresu atmosferę.

Nauka odbywa się poprzez zabawę, stawiamy na umiejętności praktyczne i radość ze wspólnego muzykowania.

Posiadamy szeroką ofertę kursów gry na instrumentach muzycznych, prowadzimy także świetne programy wczesnodziecięce, łączące zabawę z nauką gry na keyboardzie!

Uczniowie nie muszą przynosić do szkoły własnych instrumentów, ponieważ zapewniamy najnowszy sprzęt muzyczny firmy Yamaha.

Podczas roku szkolnego odbywają się koncerty, w których wszyscy Uczniowie biorą chętnie udział.

Przyjdź do nas na bezpłatną lekcją próbną i przekonaj się sam, ile radości daje wspólne muzykowanie!