Szkoła Muzyczna STREFA RODZICA:

Oferta Szkoły Muzycznej Yamaha w Łodzi.

zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych w szkole muzycznej yamaha w Łodzi

Jak zacząć naukę.

Po prostu zadzwonić pod nr 88-77-32-654 lub napisać email na adres: biuro@yamaha-lodz.pl i umówić się na niezobowiązującą i bezpłatną lekcję próbną.

Z pewnością znajdą Państwo dla siebie lub swoich dzieci odpowiedni program, z którego będziecie zadowoleni i rozpoczniecie swoją przygodę z muzyką. Wszyscy, którzy chcieliby rozpocząć naukę w naszej Szkole, mają możliwość udziału w niezobowiązującej, bezpłatnej Lekcji Próbnej, po uprzednim umówieniu terminu w sekretariacie, telefonicznie lub mailem. Stwarza ona możliwość zapoznania się z programem, autorskimi podręcznikami dla danego kursu, metodami pracy, atmosferą na zajęciach, zaś prowadzącemu nauczycielowi daje obraz, do jakiej grupy przypisać danego uczestnika, jeśli zdecyduje się zapisać do naszej Szkoły. Nauczyciel udziela również odpowiedzi na zadawane pytania.

Po podjęciu decyzji o zapisaniu się do naszej placówki podpisana zostaje Umowa, określająca warunki prowadzenia zajęć i ustalony jest termin lekcji. Rozpoczęcie nauki odbywa się po uiszczeniu ustalonych opłat.

W przypadku programów instrumentalnych należy liczyć się z koniecznością zakupu instrumentu i niezbędnych akcesoriów.

Jaki wybrać instrument:

KEYBOARD

Zwykle osoby pragnące zapisać się do naszej Szkoły, wiedzą na jakim chciałyby uczyć się grać instrumencie. Zadaniem nauczycieli jest wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, przy uwzględnieniu ich predyspozycji i wymogów programowych. Tu niezwykle pomocna jest Lekcja Próbna, którą proponujemy wszystkim zainteresowanym. Z jednej strony jest ona formą prezentacji metody nauki, z drugiej - okazją dla Nauczyciela do wnikliwej obserwacji uczestnika i zbudowania modelu harmonijnego rozwoju przyszłego ucznia. Lekcja Próbna ułatwia również podjęcie decyzji , co do wyboru instrumentu, osobom niezdecydowanym. Szkoła wyposażona jest w instrumenty firmy YAMAHA. Posiadanie przez ucznia keyboardu YAMAHA stwarza mu duży komfort biorąc pod uwagę obsługę instrumentu, jakość brzmienia. Nie jest konieczne, by był to ten sam model, na którym pracuje w szkole. Nie ma też żadnych przeszkód , by był to instrument innej firmy.

GITARA

Szkoła wyposażona jest w instrumenty firmy YAMAHA. Program zakłada pracę na gitarach klasycznych (nylonowe struny) oraz gitarach elektrycznych i basowych. Przy zakupie instrumentu należy przede wszystkim wziąć pod uwagę wielkość gitary, brzmienie (czy nie brzęczy), strój (czy stroi we wszystkich pozycjach) oraz komfort gry (odpowiednia wysokość strun w stosunku do gryfu). Niezbędny do nauki gry na gitarze jest podnóżek oraz pulpit na nuty. Umożliwiają one grę we właściwej pozycji. Na wyposażeniu gitarzysty powinny się również znaleźć : stroik, kapodaster, metronom, korbka do zmiany strun.

Promocje:

Bonifikata jeśli polecisz naszą szkołę znajomemu, który zapisze się do nas - wówczas otrzymasz 50% bonifikaty za jeden miesiąc nauki. 5 uczniów = 5 miesięcy obniżonych opłat

Zniżki programowe:

Osoby chcące uczestniczyć w kilku programach w naszej Szkole,mogą liczyć na zniżkę.Najpopularniejsze łączenie programów to: keyboard,pianino+wokal gitara+wokal gitara+keyboard. Wysokość zniżki uzależniona jest od wybranych programów i dostosowywana indywidualnie. O szczegóły proszę zapytać w sekretariacie.

Zniżki rodzinne:

Zniżka dotyczy rodzeństwa lub rodziców. O szczegóły proszę pytać w sekretariacie.

Zapisy do Szkoły Muzycznej Yamaha w Łodzi: cały rok
88-77-32-654

Program nauczania:

Zajęcia dla dzieci 2-6 lat

W Szkole Muzycznej Yamaha w Łodzi prowadzimy
indywidualne zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 2-6 lat

Keyboard i Pianino

Nauka gry na keyboardzie i pianinie (dzieci, młodzież, dorośli)

Gitara

Nauka gry na gitarze. Gitara klasyczna, elektryczna, basowa.

Skrzypce

Nauka gry na skrzypcach Indywidualne zajęcia muzyczne dla dzieci 2-6 lat

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne zajęcia plastyczne i edukacyjne

Śpiew

Lekcje śpiewu śpiew

Perkusja

Nauka gry na perkusji perkusja

Rytmika

Zajęcia z rytmiki dla dzieci Rytmika dla dzieci.

Pozostałe instrumenty

Nauka gry na instrumentach Uczymy także gry na ....

Ważne informacje:

Zapisy do szkoły - przez cały rok

Tylko u nas : 1 lekcja= 55 min.

Zajęcia dla dzieci, młodzieży,

Zajęcia dla dorosłych,

Szeroki wybór programów,

Lekcja próbna gratis,