Dla dzieci od 4 do 6 lat – zajęcia muzyczne Dźwiękoludki

Chcesz, by Twój przedszkolak zaczął grać na klawiszach i bawił się muzyką?

Mamy rewelacyjne zajęcia edukacyjne dla dzieci od 4 do 6 roku życia, które łączy naukę gry na keyboardzie z rytmiką.

Dzieciaki szybko poznają nowe dźwięki, rytmy, uczą się grać i czytać nuty, śpiewają piosenki i dobrze się bawią. Na Dźwiękoludkach ( to nauka gry na pianinie/keyboardzie) nie ma miejsca na nudę!

Dzieci w wieku przedszkolnym rozwijają się naprawdę szybko, chłoną wiedzę jak gąbka i jest to najlepszy okres, by pomóc im rozwijać swoje naturalne zdolności. Tym bardziej, że muzyka jest dla nich świetną zabawą, a solidne podstawy gry na pianinie lub keyboardzie z pewnością zaprocentują podczas dalszej nauki.

W Dźwiękoludkach uczestniczy grupa dzieci wraz z rodzicami, którzy aktywnie wspierają swoje pociechy podczas zajęć.

Dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat wraz z rodzicami
Zajęcia 1 x w tygodniu po 50 minut.

Zajęcia muzyczne i lekcje muzyki dla dzieci, czy wiesz, że …

muzyka dla dziecka w wieku 2-6 lat jest jednym z najlepszych bodźców do prawidłowego rozwoju psychoruchowego dziecka ? Zapraszamy na zajęcia muzyczne oraz lekcje muzyki dla dzieci.