Nauka śpiewu – lekcje wokalu

Jeśli chciałbyś rozwijać swoją wokalną pasję to właśnie tu znajdziesz do tego idealną przestrzeń, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania!

Nasza instruktorka śpiewu, to osoba o różnorodnych umiejętnościach muzycznych. Jest nie tylko utalentowaną wokalistką, ale również świetnie gra na pianinie.

Zajęcia, które prowadzi to połączenie emisji głosu ze studiem piosenki, co sprawia, że lekcje są efektywne pod kątem rozwoju umiejętności wokalnych, ale także bardzo przyjemne i inspirujące.

Element gry na pianinie rozwija umiejętności słuchowe, rytmiczne i techniczne uczestników. Dzieci uczą się reagować na zmienne tony, tempa i nastroje, co przekłada się na bardziej wszechstronny muzyczny rozwój i dlatego nasze zajęcia są bardziej inspirujące od tradycyjnych zajęć z wykorzystaniem jedynie podkładów muzycznych.

Pani instruktor jest zawsze gotowa do wspierania swoich uczniów w realizacji ich muzycznych celów, niezależnie od ich wieku czy poziomu zaawansowania.

Przyjdź i przekonaj się sam!

NAUKA ŚPIEWU ŁÓDŹ – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Gdzie odbywają się zajęcia z nauki śpiewu?
Zajęcia z nauki gry śpiewu / lekcje wokalu organizowane są przez Szkołę Muzyczną Yamaha w Łodzi odbywają się przy ul. Milionowej 55 w Łodzi (obok Ordom-u) oraz przy ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 22 na łódzkim Widzewie
Czy każdy może nauczyć się śpiewać?
Tak, każdy może nauczyć się śpiewać! Podobnie jak każda umiejętność, wymaga to praktyki, cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Nasza szkoła oferuje profesjonalne wsparcie i techniki, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności wokalne, niezależnie od poziomu wyjściowego.
Czy muszę mieć wcześniejsze doświadczenie muzyczne, aby zapisać się do szkoły?
Nie ma wymaganego wcześniejszego doświadczenia muzycznego. Nasza szkoła przyjmuje uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania, od kompletnych początkujących po zaawansowanych wokalistów.
Jakie korzyści przynosi nauka śpiewu?
Nauka śpiewu może przynieść wiele korzyści zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych. Oprócz poprawy techniki wokalnej, nauka śpiewu może również pomóc w budowaniu pewności siebie, redukcji stresu, poprawie postawy i oddychania oraz wyrażania emocji za pomocą muzyki.
Czy muszę przynosić własny sprzęt na zajęcia?
Nie, nie musisz przynosić własnego sprzętu. Nasza szkoła jest wyposażona w niezbędny sprzęt, tak jak mikrofony, wzmacniacze czy pianino, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie nauki.
Czy istnieje możliwość występu na scenie po ukończeniu kursu?

Tak, organizujemy różnego rodzaju wydarzenia i koncerty, na których nasi uczniowie mają szansę zaprezentować swoje umiejętności publicznie. Występy są opcjonalne, ale stanowią świetną okazję do zdobycia scenicznej pewności siebie i doświadczenia.